masáže

Otevírací doba:   Po–Ne 10:00–22:00

V našich zámeckých komnatách se ukrývají dvě masážní místnosti,
ve kterých nabízíme širokou škálu masáží a procedur.

Vybrat si můžete masáže klasické olejové, relaxační, detoxikační, nebo speciální procedury a rituály.
Po příchodu od nás dostanete osušku a prostěradlo, odložit si můžete v šatnách, kde jsou k dispozici sprchy a skříňky pro uložení vašich věcí.
Poté vás naše terapeutky uvítají v provoněných masérnách s tlumeným osvětlením a jemnou relaxační hudbou. Díky dvěma vedle sebe umístěným masážním místnostem lze využít masáž pro dva - dvojice mohou jít na masáž současně a vychutnat si tak některý z našich zážitkových balíčků. 

druhy masáží

Infinit masáž

20, 50, 80, 110 MIN

Masáž individuálně zaměřená na problémové partie klienta. Kombinací profesionálních masérských technik, spolu s osobním přístupem a přírodními oleji, naši maséři uvolní vaše tělo a postarají se o hlubokou relaxaci. 

Aromaterapeutická masáž

50, 80 MIN

Intenzivně harmonizující masáž, která obnovuje rovnováhu mysli, ducha i těla. Esenciální oleje jsou vybrány na míru dle vašich potřeba a tím se zvyšuje účinnost a prožitek ze samotné masáže. 

Antistresová MASÁŽ  

50, 80 MIN

Relaxační masáž, který uvolňuje psychické a emoční bloky. Ať už si vyberete masáž hlavy, šíje a obličeje, či plosek nohou a lýtek, pomůže vám navodit pocit úlevy při únavě, stresu a vyčerpání z každodenního shonu. 

těhotenská masáž

20, 50, 80 MIN

Relaxační masáž pro těhotné ženy (od začátku 4. do konce 7. měsíce těhotenství), probíhá v leže na boku i na zádech. Masáž je mamince přizpůsobena na míru, navodí pocit dokonalého uvolnění a odpočinku. 

medová detoxikační procedura

50 MIN

Účinná detoxikační metoda, která pomáhá tělu zbavit se toxinů nahromaděných stresem a nezdravým životním stylem. Provádí se pomocí kvalitního rozehřátého medu, může být velmi příjemná, chvilkami ale i mírně bolestivá.

masáž HORKÝMI lávovými kameny

50 MIN

Horké lávové kameny se po nahřátí přikládají na důležitá energetická místa nebo místa, kde se předpokládá zvýšené ukládání napětí ve svalech a tedy místa, kde jsou časté svalové bolesti. 

Baňková masáž obličeje a dekoltu

20 MIN

Jemná masáž, při které dochází díky stimulaci krevního a lymfatického systému k okysličení pleti. Díky podtlaku obličejových baněk se podpoří tvorba kolagenu v pleti a tím dochází k liftingovému efektu. Pleť se stává jasnější, pevnější a snižuje se viditelnost vrásek. Při masáži používáme baňky z lékařského silikonu, které jsou citlivější k pokožce.

Baňková masáž zad a šíje

20 MIN

Pradávná masážní technika, která pomocí baněk regeneruje, uvolňuje a pročišťuje organismus. Díky zrychlení krevního průtoku dochází k lepšímu okysličení tkání, výrazně se sníží bolesti ve svalech i kloubech a zvýší se svalová odolnost a elasticita. Podporuje harmonizační tok energií v těle a v případě různých onemocnění jej vyrovnává. Při masáži používáme baňky z lékařského silikonu, které jsou citlivější k pokožce a zajistí tak příjemnou a přesto intenzivní masáž.

rituály

rituál freya

50 MIN

Celotělový rituál, který pomocí kartáčování a severských masážních technik navodí příliv energie do celého těla. Pokožka bude hýčkána bambuckým máslem, bio brusinkovým olejem a olejem ze semínek divoké ostružiny. 

rituál zámecká paní

50 MIN

Rituál s jemnou vůní květů růže, která v nás probouzí pocit ženskosti. V průběhu rituálu vám očistíme pokožku a zaměříme se na relaxační masáž obličeje, šíje a rukou. Po této péči bude vaše pleť zářit a vy se budete cítit dokonale odpočinutá a zklidněná.

rituál lomi lomi

80 MIN

Celotělový rituál inspirovaný havajskými masážemi a filozofií HUNA, která se snaží propojit tělo i ducha v jedinečný celek plný harmonie a lásky. Spojením speciálních masážních technik,  kokosového oleje a rytmů havajské hudby vzniká nezapomenutelný zážitek.

JAK TO u nás VYPADÁ?

dárkové poukazy

darujte radost

Potěšte své blízké, rodinu, obchodní partnery či sami sebe poukazem do našich wellness center nebo si vyberte saunovací kilt pro zpříjemnění saunování.