masáže

Otevírací doba:   Po–Čt   15:00–22:00,  Pá–Ne   10:00–22:00

V našich zámeckých komnatách se ukrývají dvě masážní místnosti,
ve kterých nabízíme širokou škálu masáží a procedur.

Vybrat si můžete masáže klasické olejové, relaxační, detoxikační, nebo speciální procedury a rituály. Po příchodu vás naše terapeutky uvítají v provoněných masérnách s tlumeným osvětlením a jemnou relaxační hudbou. Díky dvěma vedle sebe umístěným masážním místnostem mohou masáž využít dvojice současně a vychutnat si tak některý
z našich zážitkových balíčků.

druhy masáží

Infinit masáž

25, 55, 85, 110 MIN

Naší specialitou je Infinit masáž, individuálně zaměřená na problémové partie klienta. Zakládáme si na osobním přístupu, s cílem nejen odstranit váš konkrétní problém, ale především najít jeho příčinu, aby se obtíže přestaly vracet. Při masáži vám naši terapeuti sestaví jednotlivé techniky tak, aby co nejlépe uvolnili svaly a ulevili vašim zádům či končetinám. 

Aromaterapeutická masáž

55, 85 MIN

Je velmi jemná relaxační masáž celého těla spojená s léčivými účinky éterických olejů. Při aromaterapeutické masáži posuneme manuální účinky masážních technik ještě o stupeň výš díky použití vysoce kvalitních přírodních esenciálních neboli vonných éterických olejů. 

Antistresová MASÁŽ  

25, 55 MIN

Má příznivý vliv na lidskou psychiku při únavě, stresu a vyčerpání způsobených každodenním shonem. Ať už si vyberete masáž hlavy, šíje a obličeje či masáž plosek nohou a lýtek, budete od nás odcházet krásně odpočatí a plní energie. 

těhotenská masáž

25, 55 MIN

Procedura pro těhotné ženy (mezi 3. a 7. měsícem těhotenství) je uzpůsobena stavu maminky. Záda, šíje a ruce se masírují po dohodě buď vsedě nebo vleže na boku. Nohy a plosky nohou se masírují vleže na zádech. 

medová procedura

55 MIN

Účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, nezdravém životním stylu, chronických nemocech a únavě. Nejde o klasickou masáž, může být mírně bolestivá. 

Havajská masáž 

50, 80 MIN

Horké lávové kameny se po nahřátí přikládají na důležitá energetická místa nebo místa, kde se předpokládá zvýšené ukládání napětí ve svalech a tedy místa, kde jsou časté svalové bolesti. 

rituály

rituál freya

55 MIN

Jedinečná kombinace olejů, bambuckého másla, BIO ostružinového oleje a oleje ze semínek divoké ostružiny bude pro vaši pokožku doslova balzámem. Před masáží vaši pokožku připravíme suchým kartáčováním, které ji krásně prokrví a bude tak okamžitě o mnoho jemnější a hladší. Dále už se můžete nechat unášet masáží příjemně nahřátým olejem. 

rituál zámecká paní

55 MIN

Rituál s jemnou vůní květů růže, která v nás probouzí pocit ženskosti. V průběhu rituálu vám očistíme pokožku a zaměříme se na relaxační masáž obličeje, šíje a rukou. Po této péči bude vaše pleť zářit a vy se budete cítit dokonale odpočinutá a zklidněná.

JAK TO u nás VYPADÁ?

dárkové poukazy

darujte radost

Potěšte své blízké, rodinu, obchodní partnery či sami sebe poukazem do našich wellness center nebo si vyberte saunovací kilt pro zpříjemnění saunování.