Kosmetika do sauny

Zpestřete si váš pobyt v privátní sauně speciální Infinit kosmetikou ve formě saunovacích peelingů, másel a medů určených k prohloubení účinků saunování.

Působením tepla v privátní sauně dochází k prokrvení pokožky a otevírání pórů, ze kterých se spolu s potem vyplavují toxiny. Díky unikátnímu složení našich peelingů se tělo zbavuje škodlivých látek z hlubších vrstev a zároveň pokožka vstřebává léčivé a zkrášlující látky obsažené v peelingových solích a medech. Aromatické složky peelingů zajistí, že se návštěva sauny ponese v harmonii péče o tělo i ducha.

SAUNOVACÍ TĚLOVÉ A OBLIČEJOVÉ MÁSLO

Poskytují vaší pokožce a pleti hydratačně regenerační péči a zanechávají ji sametově hebkou. Jsou obohaceny příjemnými a zcela přírodními vůněmi, které vás budou doprovázet ještě dlouho po aplikaci. Saunové máslo není potřeba smývat, krásně se vsáknout do Vaší pokožky. 

  •   BIO brusinka s ostružinou (regenerační)
  •   BIO cedr s citrusy (prokrví vaši pokožku)

CENA : Balíček pro 1 osobu 49 Kč

 (v ceně je zahrnuto zapůjčení prostěradla)

TĚLOVÉ MEDY

Med je označován jako přírodní všelék s blahodárnými účinky. Tělový med s éterickým olejem pokožku vyživuje, zjemňuje a čistí. Ještě dlouho po použití tak zůstane pokožka jemná a hladká. Vybrat si můžete z těchto vůní: 

  • Borovice
  • Levandule

CENA : Balíček pro 1 osobu 49 Kč 

 (v ceně je zahrnuto zapůjčení prostěradla)

TĚLOVÝ PEELING

Peelingy s himalájskou solí zbaví dokonale pokožku odumřelých buněk, podpoří proces detoxikace a umocní prokrvení. Díky tomu dochází k vyhlazení kůže, jejímu zpevnění a očištění od škodlivých usazenin. Vybrat si můžete z těchto vůní: 

  •    BIO brusinka s ostružinou (regenerační)
  •    BIO cedr s citrusy (prokrví vaši pokožku)

CENA :  Balíček pro 1 osobu 49 Kč

 (v ceně je zahrnuto zapůjčení prostěradla)


V provozu bez omezení

V provozu bez omezení

Máme obrovskou radost, že konečně můžeme wellness Infinit Na zámku spustit bez omezení.

Více odpočinku

Více odpočinku

K 80 minutovému vstupu do privátní sauny od nás po celé léto dostanete 30 minut relaxace navíc.

Narozeninové oslavy

Narozeninové oslavy

Pro vaší soukromou akci nabízíme pronájem celého wellness centra či jednotlivých zón. Ideální příležitost pro oslavu narozenin.